Yüklendiğimiz sorumluluğun farkındalığı içinde başta Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgelerindeki illerimiz olmak üzere satın alınan her set alınan onaylar doğrultusunda bir il tamamlanıp diğerine geçilmek suretiyle işleyecek; ilk etapta 10 kitaplık hazır set hemen, geriye kalan 6 kitap Mart 2021’de, tam set ise en geç Haziran 2021 tarihinde kurumlara ulaştırılacak ve seti satın alan kişi veya kuruma yollanan kitabın kargo bilgisi, teslim edildiğine dair tutanak ve demirbaş defteri kayıt bilgisi digital ortam üzerinden en geç 10 gün içinde mutlaka iletilecektir.

Yapılan program dahilinde ilk etapta Siirt, Muş, Batman, Adıyaman, Hakkari, Şırnak, Van, Şanlıurfa, Diyarbakır, Elazığ illeri hedef olarak alınmış olup çalışma web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan adım adım ilan edilecektir. Adı geçen illerin kurum kütüphanelerinden sonra diğer illere alınan onay sırasına göre devam edilecek ve Haziran 2021 tarihine kadar çalışma devam ettirilecektir.

Projemize ait her türlü görüş, öneri ve eleştirileriniz için lütfen buraya tıklayarak iletişime geçiniz veya bilgi@herseybiremanet.com adresine mail atınız. Ayrıca https://www.instagram.com/ridvansadikoglu/ sosyal medya hesabımızdan da direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz kitap projemize dönmek için buraya tıklayınız.

Gençlik için el ele projemiz için buraya tıklayınız.